Gazetat kosovare pdf

2019-08-18 20:56

Shkarko Gazetn n PDF. T Fundit. 07 nntor 13: 30 MPJ pr trheqjen e njohjeve: Propagand false e Serbis (Dokument) 07 nntor 13: 23 Trhiqet nga rendi i dits rezoluta pr dialogun, deputett e LDKs dhe LVs leshojn seancn. Gazeta Epoka e re , PrishtinTelegrafi i'u sjell n koh reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, kshilla dhe analiza nga t gjitha sferat e jets. gazetat kosovare pdf

Gazeta Blic shpall konkurs pr gazetare, praktikante, kameraman dhe zyrtare pr marketing. Njerzit q postojn foto sa her ushtrojn, kan probleme psikike. Qytetarin e pyesin nse i plqen Rita Ora apo Dua Lipa, por prgjigja e tij sht epike ja ka thot! 1.

Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shndetsia etj. Informohu i pari nga media m e lexuar shqiptare. gazetat. net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne Shqiperi. gazetat kosovare pdf Kliko ketu. Gazeta Korrieri eshte nje gazete e mirenjohur ne shtypin shqiptar e cila permban artikuj dhe shkrime nga rajoni dhe bota, lajmet me te fundit nga politika si edhe artikuj interesante nga rubrika sportive, artet, kultura etj.

Zri i kngtares s mirnjohur shqiptare Nexhmije Pagarusha, dikur dridhi skenat m eminente t ish RFSJs, shkruan gazeta Kosova Sot Online . gazetat kosovare pdf Gazeta Shqiptare sht gazeta e pavarur m e vjetr n Shqipri. E themeluar n 1927, publikimi i saj u ndrpre n 1939, me pushtimin fashist t Shqipris. E ndaluar dhe nga regjimi komunist, i rifilloi publikimet m 22 prill 1993.

Rating: 4.85 / Views: 310